KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9201317
nr 920 1317
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Blandteknik, Lars Florén (1899-1979), Kvinna i kök, signerad. -37, 27x33
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:48:14
27/10 17:10:51